Dla branży medycznej

Ozonatory profesjonalne

Najwyższe standardy bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich pacjentów

Zastosowanie systemów ozonowania pomieszczeń jest w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka i poprawia jakość środowiska pracy i przebywania pacjentów i personelu. Czyszczenie małych pomieszczeń z nieprzyjemnych zapachów, wirusów i bakterii można przeprowadzić za pomocą inteligentnego systemu ozonowania, którego sercem jest generator ozonu wspomagany czujnikiem ozonu. System ten przeznaczony jest do pomieszczeń do 70 m2 i jest w pełni bezpieczny i autonomiczny. Czujnik ozonu w sposób ciągły mierzy stężenie ozonu w czasie rzeczywistym i przekazuje zebrane dane do generatora, który reguluje dawkę uwalnianego ozonu. 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie ozonowania i dezynfekcji

Wielką zaletą stosowania ozonowania jest z pewnością fakt, że jest to organiczny sposób dezynfekcji. Można więc stwierdzić, że jest to technologia przyjazna środowisku, technologia przyszłości, która nie pozostawia żądnych śladów. 

Kolejną bardzo istotną cechą ozonowania jest bezpieczeństwa, które osiągnięte jest dzięki inteligentnej, sensorycznej technologii pomiaru stężenia ozonu. Dzięki niej systemy ozonowania są używane bezpiecznie i wydajnie. 

Siła natury w jednym urządzeniu

Nasze ozonatory są efektem prac wielu specjalistów, którzy dążyli do naturalnej synergii – inteligencji technologicznej typu smart i pozytywnego wpływu na środowisko.

Urządzenie ma kompaktowe wymiary – formą i kształtem przypomina popularne wzmacniacze samochodowe w hi-endowych audio. Jego wygląd jest nowoczesny i uniwersalny – dobrze komponuje się w każdym rodzaju budownictwa i wykończenia wnętrz. Dobudowany do ozonatora moduł Wi-Fi pozwala na pełną, bezprzewodową kontrolę urządzenia. Wystarczy komputer, lub telefon z dostępem do internetu.

  Naturalnie gromadzi się w stratosferze tworząc warstwę ozonową, która pełni ważną rolę w pochłanianiu części nadfioletu dochodzącego ze Słońca do Ziemi.

  Ozon (O3), czasami nazywany “aktywnym tlenem”, to gaz, którego cząsteczka zawiera trzy atomy tlenu zamiast dwóch, tak jak tlen, którym normalnie oddychamy. Inaczej mówiąc ozon to tlen (O2) z dodatkowym atomem tlenu.

  Podstawową przewagą naszych urządzeń jest umiarkowane wydzielane ozonu – stąd nasze ozonatory mogą pracować cały czas dawkując ozon bez przeciwskazań dla osób przebywających wewnątrz pomieszczeń

  Ozon świetnie sprawdza się jako jeden ze sposobów oczyszczania wody z drobnoustrojów. Sprawne ozonowanie dezaktywuje działanie bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów.

  Poznaj nas po tym, co sądzą inni

  Opinie naszych Klientów

  Dostarczamy urządzenia przyszłości – które dbają jednocześnie o komfort, bezpieczeństwo użytkowników i zdrowe “jutro” dla środowiska

  • Ozonatory z serii OzoneSafety to najlepsze produkty ozonujące z jakich miałem przyjemność korzystać w swoim biurze. Bez problemu pracują całą dobę – świetnie radzą sobie z eliminacją niechcianych zapachów. W gastronomii ich zalety są nieocenione.

   Robert Majchowski
   Właściciel firmy
  • Pacjenci doceniają komfort i dbałość o ich bezpieczeństwo. Zastosowanie ozonatora w moim gabinecie dentystycznym zlikwidował skutecznie problem wirusów i drobnoustrojów. W dobie COVID reklamuję ozonowanie moich pomieszczeń jako wyróżnik na tle konkurencji. Działa – zwiększyłem obroty swojej firmy. 

   Karol Piątkiewicz
   Dentysta

  Zapisz się do naszego newslettera